Polet drugi v državi - 2. Telemachov dan triatlona

Fotografija: ni podpisa
ni podpisa

V Ljubljani je bilo prvo tekmovanje, kjer so za naslove najboljših v triatlonu na 2. Telemachovem dnevu triatlona v Ljubljani tekmovale tudi medijske hiše. V štafetah. Delovo hiša se je precej dobro izkazala, saj sta nastopili dve ekipi Slovenskih novic in pa ekipa Poleta. Čeprav je bila Poletova ekipa v seštevku leta stara kar 162 let, je osvojila drugo mesto: Nada Rotovnik Kozjek je plavala, Klemen Dolenc je tekel, Primož Kališnik je kolesaril. Polet je na drugem mestu za ekipo Sveta 24 zaostal za 36 sekund, pred Slovenskimi novicami 1 (Lukič Aleksander, Javornik Dejan, Tamše Rok) pa je si je priboril sedem sekund naskoka.

Slovenske Novice 2 so nastopile v postavi Podobnik Tina, Kastelic Lovro, Janovsky Ajda in so se uvrstile na osmo mesto.

Upati je, da se bo to tekmovanje še kdaj ponovilo, prepričani smo, da lahko sestavimo še vsaj tri štafete. Žal je morala ekipa Polet 2 nastop odpovedati, ker se je Poletov strokovnjak za tek Klemen Laurenčak poškodoval.